Zkoušky profesní kvalifikace - Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

  • Poplatek za složení zkoušky je 5 300 Kč, pro členy Sítě pro rodinu, z.s. platí dotovaná cena 4 300 Kč.
  • Po domluvě je možné v termínu zkoušky přijít také na konzultaci ohledně obsahu hodnoticích standardů, k praktickému nácviku první pomoci a napsat si cvičný test.
  • Přihlášku ke zkoušce najdete zde nebo ji získáte na e-mailu: info@sitprorodinu.cz. Vyplněnou podepsanou a oskenovanou přihlášku posílejte rovněž na e-mail: info@sitprorodinu.cz, případně poštou na Truhlářská 24, Praha 1.
  • Do 21 dní po obdržení přihlášky vám zašleme pozvánku ke zkoušce spolu s doplňujícími informacemi. Pokud se nedomluvíme jinak, koná se zkouška nejpozději do 3 měsíců od doručení přihlášky.
  • Žadatelem musí být pouze osoba starší 18 let, která získala alespoň základní vzdělání a je bez logopedické vady.
  • Zkoušky se konají v prostorách Sítě pro rodinu, z.s. Truhlářská 24, Praha 1.

 

Požadavky, které musí uchazeč splňovat, jsou dány hodnoticím standardem pro profesní kvalifikaci:

http://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-550-HYPERLINK "

http://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-550-Chuva_pro_deti_do_zahajeni_povinne_skolni_dochazky"Chuva_pro_deti_do_zahajeni_povinne_skolni_dochazky
 

Závazně přihlášeným uchazečům zasíláme seznam doporučené literatury, můžeme zapůjčit knihy a další materiály Sítě pro rodinu (vrací se při absolvování zkoušky).

Zdarma mohou využít e-mailové konzultace ohledně obsahu jednotlivých kritérií standardu s autorizovanými zástupkyněmi.

Pokud si nejste jisti některou z kompetencí, je možné se přihlásit na individuální konzultaci, kde si prakticky vyzkoušíte poskytování první pomoci na figuríně miminka i juniora, budete si moci napsat cvičný test a osobně konzultovat obsah hodnoticího standardu. Individuální konzultace je zpoplatněna (450 Kč) a není určena jen závazně přihlášeným, ale všem zájemcům. Na individuální konzultaci je třeba se předem objednat. 

 

Termíny:  ​

Připravili jsme pro vás nový termín zkoušek profesní kvalifikace chůva – 29. 11. 2019. Pro přihlášení a více informací pište na: irena.pribylova@sitprorodinu.cz.