Kurz - „Příprava ke zkoušce profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“

Kurz, který cíleně připravuje ke zkoušce profesní kvalifikace, je sestaven ze tří celodenních seminářů, jejichž obsah vychází z kvalifikačního standardu. Semináře vám nejen pomohou s teoretickou přípravou ke zkoušce, ale také vám pomohou získat sebejistotu pro získání kvalifikace k výkonu vaší vysněné práce.

Pro další informace a připravované termíny prosím kontaktujte Irenu Přibylovou.
Kontakt : irena.pribylova@sitprorodinu.cz

 


 

KURZ „PŘÍPRAVA KE ZKOUŠCE PROFESNÍ KVALIFIKACE Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“ – ÚNOR 2018, PRAHA

Nově přípravný kurz ke zkoušce profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky otevřeme v únoru 2018.

Kurz, který cíleně připravuje ke zkoušce profesní kvalifikace, je sestaven ze tří celodenních seminářů, jejichž obsah vychází z kvalifikačního standardu. Semináře vám nejen pomohou s teoretickou přípravou ke zkoušce, ale také vám pomohou získat sebejistotu pro získání kvalifikace k výkonu vaší vysněné práce.

Podrobnější informace naleznete v pozvánce. 

Přihlášky na kurz přijímáme do 25. 1. 2018 nebo do naplnění kapacity pomocí on-line formuláře přihlášky (k dispozici ZDE). Do 3 dnů od vašeho přihlášení do kurzu budete kontaktováni s dalšími informacemi.

Pro domluvení termínu zkoušky, nebo v případě, že potřebujete další informace, pište na: irena.pribylova@sitprorodinu.cz.

Irena Přibylová, koordinátorka vzdělávání