Energie rodiny

PROJEKT ENERGIE RODINY

 

Dlouhodobě smysluplná podpora. Koronavirová epidemie ukázala slabé stránky ekonomického nastavení neziskového sektoru v České republice. To znamená, že právě neziskový sektor dostal ránu, ze které se bude nějaký čas vzpamatovávat. Ovšem díky této situaci vznikla příležitost pro spojení energetiky a naší neziskové organizace, prostřednictvím velmi inovativního a zajímavého projektu Energie rodiny. Díky projektu může každý z nás dlouhodobě podporovat chod a rozvoj mateřských center, posilovat hodnotu rodiny v Česku, a to právě díky svému odběru elektřiny a zemního plynu. 

  

 

Dodavatel energií Kolibřík Energie a.s. vytváří platformu, jejímž prostřednictvím se i vy můžete stát dlouhodobým podporovatelem Sítě pro rodinu, z.s. a jednotlivých členských mateřských center, kterých je aktuálně v Česku 261. Díky těmto centrům mohou rodiny využívat zázemí, programy pro všechny generace a nejen sdílet své zkušenosti z běžného života, ale získat i oporu v tíživé situaci, a to přímo v místě, kde žijí. Při odběru elektřiny a zemního plynu získáváme 100,- Kč z každé Vámi spotřebované megawatthodiny, kterou použijeme na udržitelný rozvoj Sítě pro rodinu a našich center. Více o celém projektu najdete zde.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak energie ve vaší domácnosti nebo firmě fungují, tak přijměte pozvánku na krátké povídání s projektovou manažerkou, případně využijte možnosti individuální konzultace. 

Více pro přihlášení najdete zde

   

Podívejte se na informativní video z rodinného centra Krteček v Pelhřimově. 

https://www.youtube.com/watch?v=WkzxFAQHYo0

 

Více o projektu se můžete dozvědět také v rozhovoru s krajskou koordinátorkou Dariou Čapkovou. 

https://www.kolibrik-energie.cz/blog/rozhovory-clanky/dnesnim-maminkam-chybi-takzvane-drani-peri#blog

 

Odebírejte energii, která pomáhá. Ušetříte a navíc podpoříte mateřská centra v Česku a posílíte hodnotu rodiny.